Ср
23.10.2019
01:38:28
Категорії розділу
Олімпіади, відкриті уроки [3]
Заходи, виставки, концерти, виступи [102]
Методичні об'єднання вчителів [3]
Творчі сходинки вчителів [1]
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Березень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
1. Відмінно
2. Непогано
3. Добре
4. Погано
5. Жахливо
Всього відповідей: 6
Друзі сайту
  • Комп'ютери на замовлення
  • Статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0
    ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Хорохорин
    Головна » 2015 » Березень » 19 » Результати ІІ етапу всеукраїнських олімпіад з різних предметів
    11:45:32
    Результати ІІ етапу всеукраїнських олімпіад з різних предметів
    Прізвище та ім’я учня Предмет Клас Місце ПІБ вчителя
    1 Біданець Андрій Англійська мова 8 12 Ракуцька І.І.
    2 Улітовський Єгор Англійська мова 9 12 Ракуцька І.І.
    3 Ліщук Марія Англійська мова 10 11 Ракуцька І.І.
    4 Лободюк Марія Англійська мова 11 14 Ракуцька І.І.
    1 Лободюк Марія Астрономія 11 7 Захарчук Л.І.
    1 Климюк Віталій Біологія 9 11 Мельничук К.В.
    2 Дмитрук Микола Біологія 10 4 Мельничук К.В.
    1 Климюк Ірина Географія 7 8 Мельничук К.В.
    2 Фрончко Юлія Географія 9 4 Мельничук К.В.
    3 Дмитрук Микола Географія 10 2 Мельничук К.В.
    4 Ліщук Роман Географія 11 1 Мельничук К.В.
    1 Ліщук Роман Екологія 11 9 Мельничук К.В.
    1 Носко Юрій Інформатика 9 15 Лисак О.М.
    2 Ліщук Марія Інформатика 10 8 Лисак О.М.
    3 Лободюк Марія Інформатика 11 11 Лисак О.М.
    1 Климюк Віталій Інформаційні технології 9 1 Лисак О.М.
    2 Дмитрук Микола Інформаційні технології 10 12 Лисак О.М.
    1 Дмитрук Юлія Історія 9 12 Каліщук Я.П.
    2 Ліщук Роман Історія 11 5 Каліщук Я.П.
    1 Улітовський Єгор Математика 9 5 Луцюк О.В.
    1 Улітовський Єгор Російська мова та література 9 6 Дяк О.Ю.
    1 Шабатовська Софія Українська мова та література 7 14 Носко Н.І.
    2 Сікора Дмитро Українська мова та література 8 26 Носко Н.І.
    3 Фрончко Юлія Українська мова та література 9 16 Носко Н.І.
    4 Климюк Богдан Українська мова та література 10 12 Бощук А.В.
    5 Лободюк Марія Українська мова та література 11 14 Носко Н.І.
    1 Климюк Ірина Фізика 7 6 Захарчук Л.І.
    2 Сікора Дмитро Фізика 8 16 Захарчук Л.І.
    3 Улітовський Єгор Фізика 9 3 Захарчук Л.І.
    4 Климюк Богдан Фізика 10 8 Захарчук Л.І.
    5 Лободюк Марія Фізика 11 11 Захарчук Л.І.
    1 Біданець Андрій Хімія 8 28 Захарчук Л.І.
    2 Климюк Віталій Хімія 9 25 Захарчук Л.І.
    3 Дмитрук Микола Хімія 10 4 Захарчук Л.І.
    4 Ліщук Роман Хімія 11 13 Захарчук Л.І.

    Обговорення тут: Форум
    Категорія: Олімпіади, відкриті уроки | Переглядів: 265 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
    Всього коментарів: 0
    avatar